Cestovní pojištění TravelCare

Cestovní pojištění s vysokým limitem plnění, krytím po celém světě, rychlým on-line sjednáním. Kryjeme i COVID-19. Možnost připojištění auto asistence, rizikových sportů a manuální práce.

Europ Assistance

V České republice působíme od roku 2001. Poskytujeme celou škálu asistenčních služeb a kvalitních pojistných produktů. Máme za sebou silné zahraniční zázemí – působíme ve 150 zemích světa.

Naše Produkty

Našim klientům nabízíme kvalitní pojištění a asistenční služby pro případ nenadálých životních událostí.
Vyberte si z nabídky našich produktů.

AutoCare

Asistenční služba pro Vaše auto s jedním z nejvyšších plnění na trhu. Odtah do servisu, odtah ze zahraničí při nepojízdnosti, náhradní vozidlo a další služby.

MotoCare

Kvalitní asistenční služba pro motorku nebo skútr. Vysoký limit plnění, odtah do servisu, odtah ze zahraničí při nepojízdnosti, doprava domů.

TravelCare

Cestovní pojištění s vysokým limitem plnění, krytím po celém světě. Kryjeme i COVID-19. Možnost připojištění asistence pro auto, rizikových sportů a manuální práce.

MediCare

Zdravotní asistenční služby pro celou rodinu. Lékař na telefonu, krytí nadstandardního ubytování, doprava do a z nemocnice a další benefity.

Reakce našich klientů

Blog

Na našem blogu najdete zajímavosti ze světa asistenčních služeb pro motoristy, cestovního pojištění, domácí asistence a zdraví.

Spolupráce

Důvěra je pro navázání a udržení obchodní spolupráce zásadní. Proto s našimi partnery jednáme korektně a otevřeně. Ať jste obchodní partner nebo subdodavatel našich služeb.

Pro Partnery

Transparentnost, důvěryhodnost, spolehlivost. Tři pilíře, na kterých stavíme vzájemnou spolupráci. Nabídneme Vám vždy něco navíc.

Pro Dodavatele

Počet klientů využívajících naše asistenční služby neustále roste. S tím souvisí potřeba rozšiřování a zdokonalování naší dodavatelské sítě.