Nový AutoCare 3.0 s 30% slevou je tu!

Odtah vozidla, repatriace, náhradní vůz, a navíc vysoký limit plnění, díky kterému nedoplácíte? To vše a mnohem více nový AutoCare 3.0 umí. Sjednejte si ho s 30% slevou s kódem AC30.

Proč autoasistence AutoCare 3.0?

Rozsah plnění

Do limitu nespadají náklady na opravu vozidla. Pokud však dojde k defektu pneumatiky přispějeme vám na její opravu, nebo nákup nové pneumatiky až 5 000 Kč.

S AutoCare máte přístup k technickému specialistovi, se kterým můžete konzultovat poruchu pomocí konferenčního hovoru.

SILNIČNÍ ASISTENCE
AutoCare vám kryje záda v České republice i v zahraničí. Vyšleme zásahové vozidlo a zajistíme okamžitou pomoc např. v případě defektu pneumatiky, vybití baterie či nedostatku paliva.
ODTAŽENÍ VOZIDLA
Zajistíme bezplatné odtažení vozidla a přepravu posádky do autorizovaného servisu do vzdálenosti až 200 km od místa události, v určitých případech až do místa určeného klientem. V případě vaší žádosti zajistíme odtah vozidla do vámi určeného místa na území České republiky.
ÚSCHOVA VOZIDLA
Uschováme vozidlo až na 30 dní, pokud má vhodný autorizovaný servis zavřeno, nebo pokud není možná okamžitá oprava.

Pokud vaše vozidlo nelze opravit do 4 hodin, vaše dovolená nemusí skončit. My vám zapůjčíme náhradní vozidlo až na 30 dní. Zajistíme také pro vás a vaši posádku ubytování až na 7 nocí.

V případě poškození pneumatiky na vašem vozidle vám uhradíme její opravu. V případě, že pneumatiku není možné opravit, uhradíme vám pneumatiku novou. To vše až do výše limitu 5 000 Kč pro tuto službu.

VYZVEDNUTÍ VOZIDLA

Jakmile bude vaše vozidlo opravené, zajistíme vaši cestu pro jeho vyzvednutí.

KOMFORT: 10 000 Kč
PREMIUM:

Sjednejte si AutoCare 3.0 ještě dnes

AutoCare 3.0 je nadstandardní autoasistence, která se o Vás postará, funguje 24/7 a vše lze vyřídit online nebo po telefonu.

K čemu slouží autoasistence AutoCare

AutoCare je jedinečná služba pro majitele automobilů a přípojných vozidel do 3,5 t., kteří chtějí mít spolehlivého partnera na cestách. Nehoda, porucha, defekt pneumatik, vybitá baterie nebo dokonce krádež vozu? Vše vyřidíme rychle a efektivně.

Často kladené otázky

Pro sjednání pojištění potřebujete pouze údaje z malého technického průkazu vozidla, pro které bude služba AutoCare určena, a několik minut času – stačí vyplnit on-line objednávkový formulář, nebo zavolat na telefonní číslo 810 100 800.

Ano, určitě stihnete. Pokud si po vyplnění on-line objednávky vyberete platbu kartou, bude pojistná smlouva aktivní ihned s platností od zvoleného data. Nejbližší možný termín je +1 den od data sjednání. Jestliže platební kartu s povolenými on-line platbami nemáte nebo preferujete-li převod z účtu, zašlete nám prosím e-mailem kopii elektronického potvrzení provedení transakce (tato služba je již běžně součástí internetového bankovnictví) na adresu pojisteni@europ-assistance.cz a my Vám smlouvu zaktivujeme.

Originál pojistné smlouvy není třeba zasílat, za Váš souhlas se sjednáním pojištění asistenčních služeb AutoCare považujeme Vaši úhradu pojistného.

Uhradíte-li pojistné převodem na náš účet, bude Vám po připsání platby zaslána potvrzující SMS zpráva. Pokud z nějakého důvodu SMS neobdržíte, napište nám prosím na e-mail pojisteni@europ-assistance.cz a my Vám obratem sdělíme, zda jsme platbu obdrželi. Při úhradě služby platební kartou probíhá platba ihned.

Zobrazit více