Europ Assistance

Našim klientům zjednodušujeme život a pomáháme jim v nepříjemných a nebezpečných situacích 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať už řídí auto či motorku nebo jsou na dovolené, jsme jim vždy nablízku.

you live we care

Europ Assistance je součástí skupiny Generali a zajišťuje služby ve více než 200 zemích světa a s téměř 8 000 zaměstnanci odbaví ročně 12,4 milionů asistenčních intervencí. Byla založena v roce 1963 v Paříži jako první asistenční společnost na světě. Zákazníkům přináší řešení pro jejich urgentní i běžné potřeby ve čtyřech hlavních oblastech asistenčních služeb: AUTOMOBILY, ZDRAVÍ, CESTOVÁNÍ, DOMÁCNOST & RODINA.

Naše standardy kvalitních služeb

Opíráme se o náš hodnotový systém WeCARE

CARING: Podporujeme blízkost a empatii ve vztahu s našimi zákazníky.
AVAILABLE: Pro naše zákazníky jsme dosažitelní kdykoli a kdekoli.
RELIABLE: Nikdy naše zákazníky nenecháme na holičkách. Co slíbíme, to splníme.
EASY TO WORK WITH: Děláme věci jednoduše tak, aby zároveň co nejvíce zjednodušili život našim zákazníkům.

Důraz na inovace

Naše služby neustále zlepšujeme a rozšiřujeme o digitální řešení. Pomoc si tak můžete zajistit skrze aplikaci v mobilu nebo jednoduše zavoláte naší digitální agentce. Za naše inovativní řešení jsme v roce 2019 získali ocenění v mezinárodní soutěži inovací Quality Innovation Award.

3 pilíře naší digitální platformy

Jak digitální řešení pomáhá našim klientům?

Řidičům v nesnázích pomáhá naše digitální platforma – rychle, efektivně, bez čekání na lince. Klient si jednoduše na pár kliknutí objedná pomoc a skrze telefon může sledovat aktuální polohu asistenčního vozu. Má tak jistotu, že pomoc už je na cestě.

Pomáháme

Jsme moderní a společensky odpovědná firma, a proto se snažíme pomáhat i za hranicemi Europ Assistance. Dlouhodobě podporujeme projekty, kterým věříme. Dělat dobré skutky nás těší.

logo elpida

Centrum pro seniory Elpida

logo nebouram.cz

Projekt Nebourám.cz

logo děti země

Dětský domov Země dětí

logo Česká federace florbalu vozíčkářů

SKV Praha

Europ Assistance členem ČAAS

Od roku 2008 jsme členem České asociace asistenčních společností (ČAAS) a také jedním ze zakládajících členů. ČAAS je organizací zastupující nejvýznamnější asistenční společnosti v ČR. Zajišťuje, že všichni její členové poskytují kvalitní asistenční služby k povinnému ručení a havarijnímu pojištění.

logo České asiciace asistenčních společností