Europ Assistance

Našim klientům zjednodušujeme život a pomáháme jim v nepříjemných a nebezpečných situacích 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať už řídí auto či motorku nebo jsou na dovolené, jsme jim vždy nablízku.

you live we care

Žít si svůj každodenní život a starosti přenechat profesionálům. Už od roku 2001 tuhle možnost nabízíme našim klientům na českém a slovenském trhu. Máme za sebou silné zahraniční zázemí – působíme ve 150 zemích světa. Poskytujeme celou škálu asistenčních služeb a kvalitních pojistných produktů. Asistenční služby v nepřetržitém provozu 24/7 zajišťujeme z centrál v Praze a Olomouci.

Naše standardy kvalitních služeb

Našim klientům pomáháme řešit každodenní situace ve čtyřech základních oblastech – autoasistence, cestovní asistence, asistence při potížích v domácnosti a služby zdravotní a lékařské péče. Zaměřujeme se také na právní asistenci a kybernetickou ochranu.

Opíráme se o náš hodnotový systém WeCARE

CARING: Podporujeme blízkost a empatii ve vztahu s našimi zákazníky.
AVAILABLE: Pro naše zákazníky jsme dosažitelní kdykoli a kdekoli.
RELIABLE: Nikdy naše zákazníky nenecháme na holičkách. Co slíbíme, to splníme.
EASY TO WORK WITH: Děláme věci jednoduše tak, aby zároveň co nejvíce zjednodušili život našim zákazníkům.

Důraz na inovace

Naše služby neustále zlepšujeme a rozšiřujeme o digitální řešení. Pomoc si tak můžete zajistit skrze aplikaci v mobilu nebo jednoduše zavoláte naší digitální agentce. Za naše inovativní řešení jsme v roce 2019 získali ocenění v mezinárodní soutěži inovací Quality Innovation Award.

3 pilíře naší digitální platformy

Jak digitální řešení pomáhá našim klientům?

Řidičům v nesnázích pomáhá naše digitální platforma – rychle, efektivně, bez čekání na lince. Klient si jednoduše na pár kliknutí objedná pomoc a skrze telefon může sledovat aktuální polohu asistenčního vozu. Má tak jistotu, že pomoc už je na cestě.

Pomáháme

Jsme moderní a společensky odpovědná firma, a proto se snažíme pomáhat i za hranicemi Europ Assistance. Dlouhodobě podporujeme projekty, kterým věříme. Dělat dobré skutky nás těší.

logo elpida

Centrum pro seniory Elpida
Velmi si ceníme spolupráce s centrem pro seniory Elpida. Kromě finanční podpory pomáháme dobrovolnickou prací a sdílením know-how.

logo nebouram.cz

Projekt Nebourám.cz
Projekt zábavnou a naučnou formou pomáhá k vyšší zodpovědnosti a širším znalostem občanů o provozu na pozemních komunikacích.

logo děti země

Dětský domov Země dětí
Již několik let podporujeme Dětský domov Země dětí v České Kamenici. Každý rok za dětmi vyrazíme a pomáháme s údržbou jejich velké zahrady.

logo Česká federace florbalu vozíčkářů

SKV Praha
Finančními dary podporujeme také Českou federaci florbalu vozíčkářů. Kromě toho se každoročně účastníme jejich benefičního turnaje na vozíku.

Europ Assistance členem ČAAS

Od roku 2008 jsme členem České asociace asistenčních společností (ČAAS) a také jedním ze zakládajících členů. ČAAS je organizací zastupující nejvýznamnější asistenční společnosti v ČR. Zajišťuje, že všichni její členové poskytují kvalitní asistenční služby k povinnému ručení a havarijnímu pojištění.

logo České asiciace asistenčních společností