Nový TravelCare s krytím až 100 mega je tu!

Cestovatelé si nyní mohou vybrat mezi variantou pojištění Basic, Standard nebo Premium. Nově také nabízíme roční variantu pojištění. V rámci připojištění jsme přidali možnost storno zájezdu, pojištění mazlíčka a spoluúčast při zapůjčení auta.

Všechny články

Tunisko - last minute oáza pro vaší dovolenou

25.9.2023

Tunisko na samém severu Afriky nabízí pestrost arabské země, divokost svého kontinentu i služby evropského rázu v luxusních letoviscích. Najdete tu pláže, pouště, hory i zelené oázy. Můžete snadno navštívit s průvodci místní vesnice, Saharu, ale také bez výčitek neopustit pláž a pít drinky ze svého all inclusive v perfektním hotelu. Dovolenou v Tunisku lze pojmout různě. Rozhodně ale nebudete litovat a jako bonus se jedná o ty levnější destinace pro vaší dovolenou.

Přečtěte si více

Jak je to u nás s jazykovými kurzy?

21.9.2023

Europ Assistance působí ve více než 200 zemích a naši klienti potřebují odbornou asistenci nejen v češtině. Jazyková vybavenost je pro naši firmu prioritou, proto si u nás každý zaměstnanec může vybrat ze široké škály nabízených jazykových kurzů. Kdo chodí na výuku ke francouzské madam a jak naši kolegové vnímají výuku?

Přečtěte si více

Last minute Turecko. Proč je to ta nejlepší volba?

18.9.2023

Proč si v moři last minute zájezdů vybrat právě Turecko? Argumenty jsou pádné. Teplé moře, skvělá kuchyně, velmi kvalitní služby, pestré zážitky, silná káva i poznávání kultury. Nabízíme pár dobrých důvodů, proč se vypravit právě tam a přibalíme i pár cestovatelských informací a tipů, ať se neztratíte v záplavě možností. A nezapomeňte, že k last minute patří rozhodně i all inclusive a to v Turecku opravdu umí.

Přečtěte si více

Zapomeňte na moře. Vyrazte k jezeru! Kam? Do Rakouska! Kdy? Klidně hned!

6.9.2023

Máte už letos horka dost? Vynechte moře a vydejte se k jezerům. Do sousedního Rakouska je to blízko a dá se tam vyjet i na prodloužený víkend. Majestátní Alpy, zelená údolí, malebná jezera, historická městečka, skvělé služby a udržované silnice a cesty. To je jen hrstka z argumentů, proč sednout do auta a vyrazit právě do Rakouska. Vybrali jsme pro vás pár jezer, která vás okouzlí.

Přečtěte si více

Jantarová perla Baltu. Rujána směle konkuruje Chorvatsku. Retro vážně nečekejte.

25.8.2023

Typické křídové útesy, písečné pláže, osvěžující moře, příjemný vítr a čerstvá rybí kuchyně. To je Rujána, největší německý ostrov a oblíbené letovisko baltského pobřeží. Vyhledávaná destinace pro windsurfing, kiteboarding, paddleboarding a jakékoli plachtění. Je to ideální aktivní dovolená pro všechny generace jen pár hodin od Prahy. Objevte Rujánu ještě letos a na předrevoluční dovolenky zapoměňte.

Přečtěte si více

Asistenční služby – kdy vznikly a jaká je jejich budoucnost?

18.8.2023

Historie asistenčních služeb v České republice se v rámci pojišťovnictví může zdát krátká, ovšem o to dynamičtější. Rozmach asistenčních služeb nastal v devadesátých letech s možností cestování. Od té doby se asistenční služby rozrostly do mnoha odvětví a svým klientům nabízí komplexnost, kvalitu a inovativní digitální řešení. Budoucnost asistenčních služeb je v pokročilé digitalizaci a využití umělé inteligence.

Přečtěte si více

Vysoké Tatry - velehory za humny. Dovolená na výlet i na týden

11.8.2023

Vysoké Tatry jsou naše nejbližší velehory, od Prahy jsou pár hodin. A ač jsou doslova vysoké, rozkládají se na malé ploše. Najdete tu tedy pohromadě vše, co lze hledat v horách, na velmi malé rozloze. Strmé štíty, ledovce, jezera i kouzelná údolí. To vše bez jazykové bariéry a za ceny, na které jsme zvyklí třeba z Krkonoš. Tak do auta a jedeme do Vysokých Tater!   

Přečtěte si více

Letní tipy na dovolenou v Rakousku. Na své si přijdou alpinisti, cyklisti, rodiny s dětmi i milovníci wellness.

3.8.2023

Rakousko nabízí mnoho cestovatelských lákadel pro milovníky alpské krajiny i zelených nížin. Navíc leží příhodně blízko a dá se tam tak bez větších problémů dojet i s menšími dětmi. Jak se v sousedním Rakousku jezdí, co je třeba sbalit na cesty a jakou cílovou destinaci zadat do navigace? Poradíme. Vyrazit můžete třeba hned odpoledne.   

Přečtěte si více

Autem na dovolenou k moři? Nezapomeňte na pojištění

31.7.2023

Cestovní horečka je v plném proudu a stále více Čechů usedá za volant, balí kufry a vydává se za letním dobrodružstvím. Dvě třetiny z nich navštíví, stejně jako minulý rok, zahraniční destinace. Bez čeho se letos na vašich cestách neobejdete? Proč nestačí pouze modrá kartička, plná nádrž a dálniční známka pro vaši pohodovou dovolenou?

Přečtěte si více

Koupání v Polsku - Dubaj, riviéra i polské Maledivy!

25.7.2023

Zatímco v červenci má moře v Chorvatsku průměrně až 25°C, Balt vám nabídne kolem příjemných 22°C. Srovnání teplot vzduchu je pak ještě přesvědčivější, zatímco v Polsku bývají maxima kolem 25°C, v Chorvatsku můžete počítat s teplotami atakujícími třicítku. Polsko prostě v posledních letech předkládá samé dobré argumenty, proč se vypravit právě na jejich pláže. A tak není divu, že opravdu trenduje a míří tam čím dál více Čechů. Krom tipů k Baltu přidáváme ještě hit letošního léta jen kousek od hranic.   

Přečtěte si více