Nový AutoCare 3.0 je tu!

Odtah vozidla, repatriace, náhradní vůz, a navíc vysoký limit plnění, díky kterému nedoplácíte? To vše a mnohem více nový AutoCare 3.0 umí. Je tu pro všechny ty, kteří hledají spolehlivého parťáka na cestách.

Všechny články

Pojištění motorky: Na co myslet a jak ho vybrat

10.4.2024

Jak vybrat pojištění pro motorku? Motorkářská sezóna je tady! Letos začíná brzy a dost možná bude dlouhá. Každý rok jsou motorkáři účastníky více než 3 000 dopravních nehod a ačkoli fatálních incidentů ubývá, menších škod na majetku je stále dost a dost a všechno je dražší. Jak nejlépe pojistit svou motorku a proti čemu? Pojďme se zorientovat v pojištění motorek.

Přečtěte si více

Zelená karta v roce 2024: Sbohem a šáteček?

5.4.2024

Zelená karta je vynález z roku 1949. Není tedy divu, že se za tu dobu trochu změnila. Rok 2024 hlásí také změny a novinky v souvislosti s novým zákonem o povinném ručení. Co je nového se zelenou kartou, která už vlastně dávno není zelená a často ani papírová?

Přečtěte si více

Proč vyrazit na jaře do Dubaje? Krásné pláže, dostupný luxus a futurismus

27.3.2024

Dubaj, perla Perského zálivu, je městem kontrastů a nadměrných ambicí. Z původně skromného rybářského přístavu se za posledních pár desetiletí transformovalo v pulzující metropoli a globální obchodní uzel. Své návštěvníky ohromuje nejen rekordně vysokými mrakodrapy, jako je Burj Khalifa, ale i luxusními nákupními centry, futuristickými projekty a nevídanou kombinací tradiční arabské kultury a ultramoderního životního stylu. Ještě před deseti lety velmi luxusní destinace se dnes stává čím dál dostupnější. Pojďme se tam vypravit.

Přečtěte si více

České hory: Co dělat na horách v březnu bez sněhu?

18.3.2024

Se sněhem je to rok od roku nejistější, Češi přesto v zimě ve velkém vyjíždí na české hory. Co tam dělají? A jak na neutěšenou sněhovou situaci reagují horské obce a města, která dosud z lyžařů a běžkařů žila? Co dělat v zimě na horách, kde není sníh? Zjišťovali jsme.

Přečtěte si více

Nízké Tatry - když na lyžování nemáte nízké nároky!

14.3.2024

Nízké Tatry jsou pohoří ve střední části Slovenska a jejich nemalá část je chráněna jako národní park. Není divu. Jedná se o oblast jedinečného ekosystému i bohatého kulturního dědictví. Návštěvníky láká jak v létě, tak v zimě. S lyžemi, běžkami, sněžnicemi, trekingovými hůlkami, na kole, nebo jen tak… Pojďme se podívat, co vám nabízí konkrétně v zimě.   

Přečtěte si více

Karpacz v polských Krkonoších? Nejlepší destinace pro rodiny s dětmi po celý rok

6.3.2024

Karpacz je malebné horské městečko v polských Krkonoších, které je v posledních letech čím dál vyhledávanějším turistickým cílem. Leží jen kousek na česko-polskou hranicí a má co nabídnout v zimě i v létě. Karpacz je skvělou destinací pro rodiny s dětmi a nabízí spoustu možností, jak trávit čas aktivní zábavou za každého počasí. Pojďme se podívat, zda ho v posledních letech všichni skloňují oprávněně.

Přečtěte si více

Nejlepší parťák na cestách – to je nový AutoCare 3.0!

15.2.2024

Novinka AutoCare 3.0 je tu! Čím je AutoCare 3.0 výjimečný? Limit plnění až 300 000 Kč vám zaručí odtah i z těch nejvzdálenějších destinací. Délka sjednání je pouze na vás. V případě repatriace vašeho vozu vám poskytneme náhradní vůz až na 15 dní. AutoCare 3.0 nabízí jedinečnou autoasistenci pro všechny řidiče cestující mezi Českem a Slovenskem. Nehoda, porucha, vybitá baterie nebo dokonce krádež vozu? S novým AutoCare 3.0 nebudete doplácet a získáte špičkový servis.

Přečtěte si více

Kuba – exotický skanzen Karibiku? Dobrodružná cesta za doutníky, rumem a socialismem

13.2.2024

Kuba je ostrov v Karibiku, kde se zastavil čas. Pokud hledáte jen pláže, najdete jistě levnější destinaci. Kuba totiž nabízí mnohem mnohem víc a bylo by škoda nevěnovat jí dostatek pozornosti. Je jen málo tak specifických zemí k objevování. Kuba dává nahlédnout do temperamentní karibské kultury i do života v socialismu. Nabízí úchvatné pláže, ten nejlepší rum i nejpoctivější doutníky, tak na co ještě čekáte? Hurá na Kubu.

Přečtěte si více

Goralové, Tatry a termály? Zakopané je polským hlavním městem zimy!

8.2.2024

Tatry jsou pro české turisty spojené zejména se slovenskými sousedy. Nejsou ale jedinými, kdo má přístup k tatranským svahům. Polské město Zakopané je s nadsázkou označováno za “zimní hlavní město” Polska a přitahuje čím dál více pozornosti a zájmu. Zakopané obklopuje více než desítka lyžařských středisek a každý rok ho navštíví okolo milionu turistů. Proč je mezi ně zařadit? Také se ptáme.

Přečtěte si více

Vítězství ve světové soutěži Care League

1.2.2024

První místo ve světové soutěži Care League patří našemu českému týmu, který vybojoval zlatou medaili s projektem Travel Assistance Digital Webapp. Této soutěže se zúčastnilo 334 týmů a celkově 2 400 zaměstnanců ze všech koutů světa. O vítězství rozhodla odborná porota v Paříži. O první místo se český tým dělí i s francouzským týmem.  Přečtěte si krátký rozhovor s Lucií Štichovou, Helenou Moniukovou a Pavlem Vernerem, kteří stojí za tímto vítězstvím.

Přečtěte si více