You are here

Mobilní Aplikace

 

Zdravotní asistence

Mobilní aplikace Europ Assistance pro klienty UniCredit Bank Czech Republic. Aplikace umožňuje objednání zpětného volání koordinátora či lékaře asistenční centrály. Dále je možno objednat asistenční služby související s hospitalizací či následnou péči dle požadavku uživatele aplikace.

Aplikace je ke stažení zdarma na:

 

         

 

 

 

 

 

Automobilová asistence EAutoCare

 

V únoru 2014  vyšla nová verze mobilní aplikace EAutoCare 2.0, která obsahuje tři nové užitečné funkce - Vyhledávání servisů, Navigaci k zaparkovanému vozidlu a Baterku. 

 

• Vyhledávání servisů – aplikace umožňuje vyhledání nejbližšího servisu či pneuservisu s možností třídění podle značky vozidla a také dle požadavku na autorizovaný či neautorizovaný servis

• Parking asistent – aplikace si zapamatuje místo, kde jste zaparkovali a při návratu Vás naviguje až k vozidlu.Tuto funkci využijete například ve velkých městech či na rozlehlých letištních parkovacích plochách

• Baterka – jedním kliknutím lze spustit světlo, které aplikace vytvoří ze zabudovaného blesku

 

Představujeme novou mobilní aplikaci Europ Assistance - EAutoCare, která zjednodušuje a zefektivňuje proces kontaktování asistenční centrály v případě technických potíží s Vaším vozidlem.

Aplikaci EAutoCare můžete využít v případě potřeby technické pomoci při nepojízdnosti vozidla i k přesnému určení polohy, kde se s Vašim vozem nacházíte. Aplikace funguje všude, kde je mobilní pokrytí a pro přesnou určení místa události využívá propojení s mapami a signálem GPS, které využívá Váš mobilní přístroj.

 

 

 

 

O mobilní aplikaci EautoCare

 

Aplikace EAutoCare od Europ Assistance umožňuje objednání silniční asistence či odtahové služby pomocí jednoho kliknutí, přesnou lokalizaci vozidla, vyhledávání servisů a také vyhledávání zaparkovaného vozidla.

Aplikace je jedinečná svou maximální jednoduchostí a srozumitelností, nezávislostí na datovém připojení možností volat tísňovou službu či zorganizovat asistenci pouze za pomoci sms zpráv.

 

V případě incidentu s Vaším vozidlem pouze zvolíte jednu z přednastavených možností, v případě potřeby upřesníte polohu vozidla a jedním kliknutím přivoláte asistenční službu. Nová verze mobilní aplikace obsahuje také vyhledávání servisů a pneuservisů ve vašem okolí a pomocníka při hledání zaparkovaného vozidla.

 

 

Aplikace je ke stažení zdarma na: