Autoasistence AutoCare

Asistenční služba pro Vaše auto s jedním z nejvyšších plnění na trhu. Odtah do servisu, odtah ze zahraničí při nepojízdnosti, náhradní vozidlo a další služby.

Proč autoasistence AutoCare?

Rozsah plnění

AutoCare vám zajistí bezplatnou asistenci až do výše pojistného limitu 100 000 Kč ve všech níže popsaných případech. Do limitu nespadají náklady na opravu vozidla. Pokud se ovšem v zahraničí dostanete do finanční tísně, můžete využít naši prémiovou službu EUROP Benefit. Služba AutoCare nabízí nejvyšší pojistné plnění pro asistenční služby, bez omezení počtu najetých kilometrů.

VYHLEDÁNÍ NEJBLIŽŠÍHO AUTORIZOVANÉHO SERVISU
Svěřte opravu svého vozu do rukou důvěryhodného partnera s pomocí AutoCare doma i v zahraničí.
TECHNICKÁ KONZULTACE PO TELEFONU
Nemusíte hned myslet na odtah. Poraďte se s odborníky AutoCare s možností konferenčního hovoru.

SILNIČNÍ ASISTENCE
AutoCare pomůže na veškerých cestách v České republice a v zahraničí. Vyšleme zásahové vozidlo a zajistíme okamžitou pomoc např. v případě defektu pneumatiky, vybití baterie či nedostatku paliva.
ODTAŽENÍ VOZIDLA
Zajistíme bezplatné odtažení vozidla do autorizovaného servisu do 50 km a přepravu cestujících.
ÚSCHOVA VOZIDLA
Uchováme vozidlo až na 5 dní, pokud má vhodný autorizovaný servis zavřeno, nebo pokud není možná okamžitá oprava.

ZAPŮJČENÍ AUTA (5 DNÍ)
Cesta může pokračovat díky zapůjčení náhradního vozidla. Technický problém nebo krádež vozidla vaše plány neohrozí.
VLAK
Pokračujte pohodlně do své cílové destinace a my se postaráme o zbytek. AutoCare zajistí např. náhradní vlakovou dopravu 1. třídou.
HOTEL
Dovolenou vám problémy na silnici nezkazí. AutoCare zajistí ubytování pro řidiče a spolucestující na 1 noc.

Pokud nebude možné uvést vozidlo do provozu do 24 hodin od oznámení události, AutoCare na vaši žádost zajistí odtah vozidla zpět do ČR. V případě využití repatriace se zkracuje nárok na využití služeb náhradního ubytování a dopravy.

V případě poškození pneumatiky na vašem vozidle přijedeme a pneumatiku opravíme. V případě, že pneumatiku není možné opravit, uhradíme vám novou pneumatiku až do výše limitu pro tuto službu.

EUROP BENEFIT - VYZVEDNUTÍ VOZIDLA

Jakmile bude vaše vozidlo opravené, zajistíme vaši cestu pro jeho vyzvednutí.

ČR:
EVROPA: 10 000 Kč

V zahraničí se může hodit finanční rezerva, která pomůže řešit okamžité výdaje. Doručíme hotovost pro úhradu opravy či zaplacení pokuty.

Sjednejte si AutoCare ještě dnes

AutoCare je jediný program pojištění asistenčních služeb, který poskytuje řidičům nejvyšší plnění na trhu.

K čemu slouží autoasistence AutoCare

AutoCare je jedinečná služba pro majitele osobních automobilů a jejich blízké, kteří chtějí mít na cestách absolutní jistotu, že jejich nesnáze pomohou v jakékoliv situaci vyřešit opravdoví odborníci. Nehoda, porucha, defekt pneumatik, vybitá baterie nebo dokonce krádež vozu? Spolehněte se na nás.

Často kladené otázky

Pro sjednání pojištění potřebujete pouze údaje z malého technického průkazu vozidla, pro které bude služba AutoCare určena, a několik minut času – stačí vyplnit on-line objednávkový formulář, nebo zavolat na telefonní číslo 810 100 800.

Ano, určitě stihnete. Pokud si po vyplnění on-line objednávky vyberete platbu kartou, bude pojistná smlouva aktivní ihned s platností od zvoleného data. Nejbližší možný termín je +1 den od data sjednání. Jestliže platební kartu s povolenými on-line platbami nemáte nebo preferujete-li převod z účtu, zašlete nám prosím e-mailem kopii elektronického potvrzení provedení transakce (tato služba je již běžně součástí internetového bankovnictví) na adresu pojisteni@europ-assistance.cz a my Vám smlouvu zaktivujeme.

Originál pojistné smlouvy není třeba zasílat, za Váš souhlas se sjednáním pojištění asistenčních služeb AutoCare považujeme Vaši úhradu pojistného.

Uhradíte-li pojistné převodem na náš účet, bude Vám po připsání platby zaslána potvrzující SMS zpráva. Pokud z nějakého důvodu SMS neobdržíte, napište nám prosím na e-mail pojisteni@europ-assistance.cz a my Vám obratem sdělíme, zda jsme platbu obdrželi. Při úhradě služby platební kartou probíhá platba ihned.

Zobrazit více