Asistence pro motorky MotoCare

Sjednejte si kvalitní asistenční službu pro motocykly a skútry MotoCare® a MotoCare Fun®. Vysoký limit plnění, odtah do servisu, odtah ze zahraničí při nepojízdnosti, doprava domů.

Proč asistence pro motorky - MotoCare?

Rozsah plnění

Vyberte typ pojištění

Služba
ČR
EU

MotoCare vám zajistí bezplatnou asistenci až do výše pojistného limitu ve všech níže popsaných případech. Do limitu nespadají náklady na opravu motocykla. Pokud se ovšem v zahraničí dostanete do finanční tísně, můžete využít naši prémiovou službu EUROP Benefit. Služba MotoCare nabízí nejvyšší pojistné plnění pro asistenční služby, bez omezení počtu najetých kilometrů.

Specialisté v asistenčním call centru MotoCare jsou připraveni vám pomoci 24 hodin denně. Volejte +420 221 586 658, sdělte nám vaše kontaktní údaje, číslo pojistné smlouvy a detaily vzniklé situace.

Díky MotoCare a MotoCare Fun se dostanete vždy do toho nejvhodnějšího servisu, do vzdálenosti 100 km od místa události, v případě, že motorku nepůjde opravit na místě do hodiny od příjezdu zásahového vozidla.

S MotoCare a MotoCare Fun máte přístup k fundovaným odborníkům, se kterými můžete konzultovat poruchu pomocí konferenčního hovoru. Zajistíme i spojení s technikem autorizovaného servisu.

SILNIČNÍ ASISTENCE
MotoCare vás ochrání na cestách po České republice i v zahraničí. Naše zásahové vozidlo vyhledá vaši motorku či skútr a pomůže např. s opravou defektu nebo vyproštěním vozidla zpět na silnici.
ODTAŽENÍ MOTOCYKLU
Bezplatné odtažení motorky do autorizovaného servisu do vzdálenosti 100 km.
ÚSCHOVA MOTOCYKLU
Uschováme motorku nebo skútr až na 5 dní, dokud si je nepřevezme cílový servis či dílna.

Díky MotoCare nemusíte nocovat u silnice – pokud vaši motorku neopravíme do 12 hodin, můžete pokračovat v cestě do cílové destinace, svého bydliště nebo se v klidu ubytovat. MotoCare Fun nabízí pouze náhradní dopravu v případě krádeže nebo nepojízdnosti skútru (taxíkem nebo vlakem 1. třídy do 100 km od události).

ZAPŮJČENÍ AUTA (5DNÍ)
S MotoCare může vaše cesta pokračovat díky zapůjčení náhradního vozidla kategorie B (např. Škoda Fabia) až na 5 dní. MotoCare Fun náhradní vozidlo nezahrnuje.

VLAK
S MotoCare a MotoCare Fun můžete pokračovat v cestě vlakem 1. třídy až do vzdálenosti 100 km od místa pojistné události.

HOTEL
S MotoCare se můžete v případě poruchy ubytovat na 1 noc se snídaní v hotelu střední kategorie. MotoCare Fun náhradní ubytování nezahrnuje.

ODTAŽENÍ VOZIDLA DO DOMOVSKÉHO SERVISU
Může se stát, že vaši motorku nepůjde v zahraničí do 12 hodin od události opravit. V tom případě zajistíme repatriaci stroje do českého autorizovaného servisu. Využitím služby však ztrácíte možnost využít náhradní ubytování a dopravu, stejně jako služby EUROP Benefit.

EUROP BENEFIT - VYZVEDNUTÍ MOTOCYKLU

Jakmile bude Váš motocykl opravený, zajistíme Vaši cestu pro jeho vyzvednutí.

ČR:
EU: 8 000 Kč

Finanční rezerva se na cesty hodí a s EUROP Benefit je tu vždy někdo, kdo vám doručí hotovost pro úhradu oprav motorky či zaplacení pokuty.

Sjednejte si MotoCare ještě dnes

Ke sjednání budete potřebovat technický průkaz Vašeho motocyklu.

K čemu slouží MotoCare?

MotoCare ® je první samostatný program pro motorkáře, speciálně sestavený tak, aby Vás a Vaši motorku ochránil v ČR i v zahraničí. Ať se cokoliv pokazí, naši asistenční partneři zasáhnou na místě, kde se budete nacházet, a vy tak za 3 koruny na den můžete těžit z široké škály služeb.

Často kladené otázky

Dotazy ke sjednání

Informace z technického průkazu.

Obratem Vám odchází potvrzující e-mail se smlouvou, asistenční kartou, pojistnými podmínkami a dalšími zákonem požadovanými dokumenty.

  • Pozor: e-mail někdy spadne do SPAMu nebo do Hromadné pošty (dle poskytovatele)
  • Pokud by Vám nepřišel / zadali jste špatnou emailovou adresu, kontaktuje nás na emailu pojisteni@eacz.com
Možnosti platby
  • Kartou – smlouva je aktivní ihned (platná vždy dle zvoleného data)
  • Bankovním převodem – smlouva je aktivní cca za 1-2 dny od provedení platby. Pokud cestujete druhý den, doporučujeme platbu kartou. Pokud nemáte tuto možnost, prosíme o zaslání bankovního výpisu a smlouvu aktivujeme dřív, než platba přijde
  • Po obdržení platby obdržíte SMS zprávu s potvrzením o tom, že je smlouva platná.

Cca 2-3 týdny před vypršením platnosti smlouvy Vám zašleme návrh k prodloužení na další rok. Pokud pojištění prodlužovat nechcete, stačí, když pojistné neuhradíte

Půlroční pojištění by cenu nezměnilo, je krytých 12 měsíců

Zobrazit více