You are here

Vedení společnosti

Lenka Sedláková

Finance Director & Zástupkyně Generálního ředitele

Ve skupině Europ Assistance pracuje Lenka Sedláková od roku 2002, nejdříve vykonávala pozici Finanční manažerky a poté Finanční ředitelky. Během mateřské dovolené v letech 2010 až 2013 pracovala v Europ Assistance na částečný úvazek v controllingu.

V  letech 2013 – 2016 přijala nabídku společnosti Škofin pracovat v contrtollingu  a vést projekt implementace manažerského informačního systému pro obchodní controlling.
 
V létě roku 2016 se vrátila na pozici Finanční ředitelky do skupiny Europ Assistance.
 
Vystudovala Vysokou ekonomickou školu v Praze, obor Finance s vedlejší specializaci Manažerské informační systémy.
 
Mezi její záliby patří sport a rodina, zejména její dvojčata, která volný čas vytěžují.
 

 

 

Jurij Kostaš

Insurance Manager 

V Europ Assistance pracuje Jurij Kostaš od roku 2007, obchodním ředitelem byl jmenován v roce 2015. V pojišťovnictví se pohybuje od roku 1998.

Vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze.

Jurij je dobrovolným hasičem a rád hraje na bicí.

 

 

 

 

 

Ota Procházka

IT Manager & CEE Head of IT

Ota Procházka pracuje v Europ Assistance od roku 2008. Nejprve na pozici IT Administrátor, kde byl odpovědný za vývoj klíčových systémů a následně od roku 2013 na pozici IT Manager.

Absolvoval ČVUT – FEL – obor výpočetní technika, specializace Systémové programování. Během studií pracoval pro společnosti ANTEE s.r.o. na vývojářské pozici, později ve společnosti Terminal 8, s.r.o. na pozici správce systémů.

Mezi jeho záliby patří cestování do exotických zemí, sport a hudba.

 

 

 

 

 

Zuzana Koždoňová

HR Manager

Zuzana Koždoňová pracuje v Europ Assistance od března 2017. Před svým nástupem působila ve společnosti ViaPharna/Dr. Max a většinu pracovní kariéry strávila ve společnosti provozující síť hotelů na pozici HR Director.

Vystudovala obor obchodní právo na Vysoké škole podnikání a práva a manažerské studium MBA  se zaměřením na pracovní právo a řízení lidských zdrojů na Ústavu práva a právní vědy.

Mezi její zájmy patří cestování, sport a tanec. Najdete jí všude tam, kde se něco děje.