You are here

Spolupráce s Europ Assistance

Naše asistenční centrála stále rozšiřuje počet klientů. S rozvojem společnosti je spojena i potřeba neustálého rozšiřování a zdokonalování sítě dodavatelů.

Europ Assistance je proto otevřena spolupráci s firmami či živnostníky, kteří mají chuť dále rozvíjet své služby. Předpokladem je pozitivní přístup k práci, zájem o dlouhodobou spolupráci a dodržování standardů Europ Assistance jako jsou odbornost, slušné vystupování, bezúhonnost, dochvilnost a jiné.
 

Europ Assistance nabízí spolupráci v následujících oblastech:

 

Technická asistence

V oblasti asistence motoristům máme zájem o spolupráci se subjekty působícími v automobilovém průmyslu (asistenční výjezdové služby, odtahové služby, půjčovny automobilů, pneuservisy a další.)

Dodavatelé jsou smluvně vázáni dodržovat standardy stanovené pro spolupráci s Europ Assistance. Mezi základní požadavky na spolupráci s dodavateli patří například:

  • Garance dostupnosti 24 hodin/365 dní v roce
  • Úplná a platná dokumentace nutná pro provoz činnosti včetně pojištění odpovědnosti za škodu
  • Závazek o dodržení požadovaného stupně emisního maxima
  • Striktní důraz na dodržení avizovaných dojezdových časů
  • Dodržování kodexu kvality a profesní etiky stanovený standardem
  • Odbavení zásahu dle postupu stanoveného standardem
  • Fakturace v on-line inovativním systému Europ Assistance

 

Domácí asistence – pomoc řemeslníků

V oblasti domácí asistence nabízíme spolupráci pro širokou řadu řemesel, jako jsou např. elektrikář, instalatér, zámečník, plynař - topenář, sklenář, malíř, odborník na podlahy - plovoucí podlahy, pokrývač, pokládání koberců, stěhovací služba, stropy - podhledy, tapetář, truhlář - tesař, úklidové práce a další.

 

Cestovní a lékařská asistence

V této oblasti přivítáme spolupráci se subjekty, které působí v oblasti zdravotnictví (ambulance - převozy osob, nemocnice, lékaři, specializovaná pracoviště atd.)

 

Jste-li firma nebo živnostník působící v některé z výše uvedených oblastí, a máte-li zájem o dlouhodobou a kvalitní spolupráci, kontaktujte nás elektronicky na e-mail suppliers@europ-assistance.cz nebo na telefon +420 221 586 888.

Mobilní Aplikace

Vyzkoušejte naše mobilní aplikace

Hodnocení od našich klientů

Hodnocení spokojených klientů