You are here

Reference

Hodnocení spokojených klientů (Google recenze)
 

Bronislav Kulhánek

Řešil jsem pouze lokální odtah na Olomoucku do nejbližšího servisu, nicméně bylo to v noci, takže jsem byl rád za rychlost a profesionální přístup borce co dojel odtahovým valníkem. Hned ráno po otevření autoservisu jsem měl info o přistavení mého nepojízdného vozidla a mohl jsem operativně a okamžitě řešit opravu závady. Tak proto 5*.

 

Martin Frank

Super. Služba snad nemohla být rychlejší, ohleduplnejsi a se zájmem pomoci. Využil jsem naštěstí teprve poprvé, ale příjemné překvapení bylo fajn. Rychlost příjezdu, ochota nezpusobit další škody i přes větší úsilí a námahu se mi líbila. Děkuji.

 

Václav Špiral

Služba byla rychlá , ochotná - dokáží poradit , cenově dostupné - pokud se vám rozbije auto cestou na dovolenou je rychlost s jakou nás odtáhli cennou devizou , během tří hodin jsme odjížděli jiným autem a dovolenou na lyžích si užili.
 
Asi moje nejlepší rozhodnutí za rok 2019 bylo pořídit si před cestou autem vaši službu pojištění Autocare 2.0! Za 1000 Km od Česká jste podpořili mojí rodinu s dětmi a moc pomohli s odtahem auta zpět do České republiky. Navíc jste proplatili nám nuceně 3 denní ubytování v penzionu v dalekom Rumunsku když se nám auto pokazilo.
 
Jsme Vám moc vděční že jste nám ušetřili hodně peněz a do budoucna při cestování autem si bez váhání pořídíme pojištění Autocare!
 
Děkujeme všemu týmu a přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků!
 
 

Soňa Vondráková

Byli jsme s pojišťovnou velmi spokojeni. Manžel si v Itálii cizím zaviněním zlomil ruku. Ze svahu ho svezla záchranná služba. Zavolala jsem do pojišťovny, kde nám srozumitelně a prakticky vysvětlili, jak se máme chovat, požádali nás o telefonát, až se vrátíme z nemocnice a byli nám k dispozici 24 hodin denně. Děkujeme!