You are here

Podporujeme

nebouram.cz logo    Projekt Nebourám.cz

 

Projekt Nebourám.cz představuje moderní, edukativně-soutěžní koncept komunikace, který reflektuje nedostatečnou medializaci právních úprav zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích.

Účastníci si formou plnění testů ověřují kvalitu svých znalostí z oblasti silničního provozu a současně jsou motivováni k tomu, aby své vědomosti dále prohlubovali.

Více informací o projektu naleznete zde: www.nebouram.cz

 

Centrum pro seniory Elpida

Elpida je vzdělávací a kulturní centrum sídlící na Praze 4, které pořádá pro seniory kurzy a školení a pomáhá tak seniorům žít aktivní život ve stále se měnícím moderním prostředí. Pod centrum Elpida spadá také bezplatná anonymní linka pro seniory, kde se mohou starší lidé svěřit se svými problémy a je jim poskytnuta odborná rada či pomoc.

Rozhodnutím podporovat Elpidu jsme rozšířili stávající spolupráce v oblasti sociální odpovědnosti, kde dlouhodobě spolupracujeme s dětským domovem Země dětí a Českou federací florbalu vozíčkářů.

Naše společnost podporuje linku Elpida finančně a uzavřela smlouvu o dlouhodobé spolupráci. Účastníme se také různých workshopů, které Elpida pořádá.

Více informací o centru Elpida naleznete na adrese: www.elpida.cz

 

 Dětský domov Země dětí

Od roku 2012 podporujeme dětský domov Země dětí v České Kamenici. Pravidelně finančně přispíváme především na stavební úpravy bytových jednotek a areálu. Na Vánoce plní naši zaměstnanci dětem jejich přání. Pomáháme také přímo na místě, například formou podzimních brigád v rozsáhlém areálu dětského domova. Dětem z DD nabízíme možnost stáže v naší společnosti.

Více informací o dětském domově naleznete na adrese: www.ddzemedeti.cz

 

ČFFV – Českou Federaci Florbalu Vozíčkářů

Českou Federaci Florbalu Vozíčkářů podporuje Europ Assistance již téměř 10 let a to jak finančně, tak účastí na každoročním benefičním turnaji. 

Informace o federaci a extralize florbalu vozíčkářů naleznete zde: florbalvozickaru.cz