You are here

Pojištění záruk - warranty

Velmi často je rozhodujícím faktorem pro koupi ojetého automobilu nižší pořizovací cena. Ale co když nastanou komplikace v případě budoucích nákladů na opravu?

Společnost Europ Assistance, přední poskytovatel záruk na ojeté vozy v Evropě, svými produkty neustále hledá cestu jak zatraktivnit nabídku služeb svým partnerům.

V rámci produktového portfolia nabízí Europ Assistance pojištění záruk pro vozidla (warranty). Toto pojištění představuje značnou přidanou hodnotu při prodeji vozidel a je nástrojem aktivního budování vztahu s klienty.

Pro partnery, kteří již na pojistných programech participují přináší Europ Assistance dále přidanou hodnotu ve vytíženosti servisů v případě opravy, rychlou a flexibilní likvidaci pojistné události, minimum administrativy, technické zázemí, ale také asistenční služby pro zákazníka.

Pojistné programy záruk mají také sekundární leč neméně důležitý efekt. Kooperující prodejce se odlišuje od konkurence tím že vozidla procházejí předprodejní prohlídkou přímo u autorizovaného servisu, který prohlédne více než 80 kontrolních bodů, které musí splňovat vozidlo aby bylo do programu záruk zařazeno.

Dle stáří vozů a počtu ujetých kilometrů nabízí Europ Assistance různé pojistné programy:

  • základní záruky zaměřené pouze na opravy většího a mimořádnějšího rozsahu
  • standardní rozsah záruk, které se vztahují na běžné poruchy motoru, převodovky, řízení, klimatizace a dalších částí vozidla.
  • rozšířené záruky, omezené zejména v oblasti dílů podléhajících rychlému opotřebení (brzdové obložení, olejové a vzduchové filtry apod.)

Europ Assistance je s více než 900 000 aktivními pojistnými smlouvami ve 12 zemích vedoucím pojistitelem záruk automobilů v Evropě.

Významné značkové pojistné programy EA záruk v Evropě
Výrobci automobilů Fiat, ŠKODA, Renault, GM, Suzuki, Ford, Volvo, Renault Trucks, Nissan, Mazda nebo společnosti GE Money a Generali

V České republice a na Slovensku
Programy záruk pro společnosti Renault Česká republika a Renault Slovensko, GM Česká republika, GM Slovensko, Hyundai Motor v České republice a na Slovensku.