You are here

AutoCare 2.0

AutoCare 2.0

 • pomoc v případě nehody, poruchy, defektu pneumatiky nebo vybití baterie

 • odtah ze zahraničí zpět do ČR

 • krytí na cestách v České republice i v zahraničí

 • nejvyšší limity na českém trhu

 • možnost sjednání programu na jeden měsíc nebo na rok

 

AutoCare 2.0 - asistenční služby pro Váš vůz

Pojištění asistenčních služeb AutoCare je určeno majitelům osobních automobilů, kteří na cestách svým vozem chtějí mít stoprocentní jistotu pomoci v jakékoliv situaci.

 

Na jaké události se program AutoCare 2.0 vztahuje?

V případě, že máte sjednáno pojištění AutoCare, Vám Europ Assistance zajistí služby bezplatné asistence při nehodě, poruše, srážce se zvěří, defektu pneumatiky, nedostatku paliva, vybití baterie či krádeže pojištěného vozidla.

Na koordinátory asistenční centrály se můžete obrátit i v jakýchkoliv dalších případech, např. když potřebujete poradit adresu nejbližšího servisu či poradit, jak postupovat v případě, že Vám svítí některá z kontrolek.

 

AutoCare 2.0 - rozsah pojistného krytí

Pojištění zahrnuje poskytování bezplatných informačních služeb, pomoc technika v místě události, odtažení vozidla, úschovu vozidla, náhradní ubytování, náhradní dopravu nebo repatriaci vozidla do ČR.

Detailní popis služeb a způsob využití jsou popsány v Pojistných podmínkách pro pojištění AutoCare.

 

 

Telefonické informační služby

V jakékoliv situaci máte možnost obrátit se Europ Assistance se žádostí o:

 •  vyhledání a sdělení kontaktu nejbližšího autorizovaného servisu značky Vašeho vozidla
 •  zajištění konferenčního hovoru s technickým specialistou naší centrály, případně spojení s technikem autorizovaného servisu ke konzultaci otázek technického charakteru týkajících se provozu Vašeho vozidla jako např. svítící kontrolky, či druh motorového oleje, který patří do motoru Vašeho vozu
Technická pomoc

Dojde-li k nepojízdnosti vašeho vozidla, zajistíme pro vás:

 •  silniční asistenci k odstranění poruchy vozidla na vozovce
 •  odtažení vozidla a přepravu cestujících do nejbližšího autorizovaného servisu
 •  uschování vozidla do doby převzetí vozu autoservisem
Náhradní ubytování či doprava
Pokud během 4 hodin od vzniku pojistné události nebude možné vozidlo uvést zpět do provozu, zajistíme jednu z následujících služeb:
 • ubytování cestujících (do max. počtu 5 osob) na jednu noc včetně snídaně v hotelu střední kategorie (***) a přepravu cestujících do daného hotelu;
 • přepravu cestujících (do max. počtu 5 osob) vlakem I. třídy do cílové destinace či do místa bydliště;
 • zapůjčení odpovídajícího náhradního vozidla kategorie B (např. Škoda Fabia) nebo C (např. Škoda Octavia) po dobu pěti po sobě následujících dnů od pojistné události, přičemž doba zapůjčení nesmí přesáhnout dobu opravy vozidla servisem.
Repatriace vozidla
V případech, kdy dojde k pojistné události a během 24 hodin od momentu pojistné události nebude možné vozidlo uvést zpět do provozu, zajistíme odtažení vozidla do nejbližšího autorizovaného servisu nebo do jiného vhodného zařízení na území České republiky. Na požádání pro vás zajistíme náhradní vozidlo pro návrat do ČR. Tato služba je poskytována i pro vozidla, která jsou zajištěna v zahraničí po jejich odcizení.
Náhodné poškození pneumatiky

Zajistíme vám opravu poškozené pneumatiky na místě. V případě, že pneumatika opravit nepůjde, uhradíme vám pořízení nové až do limitu této služby, který je 2 000 Kč na jednu pneumatiku.

Europ Benefit

V případě nouze v zahraničí (vykradení vozidla, úhrada opravy v servisu, složení kauce na policii) vám zajistíme doručení hotovosti v potřebné měně až do výše ekvivalentu 10 000 Kč. Pokud bude vaše vozidlo v opravě v zahraničí, zajistíme vám dopravu pro jeho vyzvednutí.

Mobilní Aplikace

Vyzkoušejte naše mobilní aplikace

Hodnocení od našich klientů

Hodnocení spokojených klientů