Autoasistence AutoCare

Asistenční služba pro Vaše auto s jedním z nejvyšších plnění na trhu. Odtah do servisu, odtah ze zahraničí při nepojízdnosti, náhradní vozidlo.

Proč autoasistence AutoCare?

Rozsah plnění

AutoCare vám zajistí bezplatnou asistenci až do výše pojistného limitu 100 000 Kč ve všech níže popsaných případech. Do limitu nespadají náklady na opravu vozidla. Pokud však dojde k defektu pneumatiky přispějeme vám na její opravu, nebo nákup nové pneumatiky až 2 000 Kč.

VYHLEDÁME VÁM NEJBLIŽŠÍ AUTORIZOVANÝ SERVIS DOMA I V ZAHRANIČÍ.
S AutoCare máte přístup k technickému specialistovi, se kterým můžete konzultovat poruchu pomocí konferenčního hovoru.

SILNIČNÍ ASISTENCE
AutoCare pomůže na veškerých cestách v České republice a v zahraničí. Vyšleme zásahové vozidlo a zajistíme okamžitou pomoc např. v případě defektu pneumatiky, vybití baterie či nedostatku paliva.
ODTAŽENÍ VOZIDLA
Zajistíme bezplatné odtažení vozidla a přepravu posádky do autorizovaného servisu do vzdálenosti 50 km od místa události. V případě, kdy na území České republiky během12 hodin od oznámení závady na vozidle nebude možné vozidlo uvést zpět do provozu, zajistíme odtah vozidla do vámi určeného místa na území České republiky.
ÚSCHOVA VOZIDLA
Uchováme vozidlo až na 5 dní, pokud má vhodný autorizovaný servis zavřeno, nebo pokud není možná okamžitá oprava.

Díky AutoCare, pokud vaše vozidlo nelze opravit do 4 hodin, můžete pokračovat v cestě do cílové destinace, svého bydliště náhradní dopravou, nebo se v klidu ubytovat.
ZAPŮJČENÍ AUTA (5 DNÍ)
Cesta může pokračovat díky zapůjčení náhradního vozidla. Technický problém nebo krádež vozidla vaše plány neohrozí.
VLAK
Pokračujte pohodlně do své cílové destinace a my se postaráme o zbytek. AutoCare zajistí např. náhradní vlakovou dopravu 1. třídou.
HOTEL
Dovolenou vám problémy na silnici nezkazí. AutoCare zajistí ubytování pro řidiče a spolucestující až na 3 noci.

Pokud nebude možné uvést vozidlo do provozu do 12 hodin od oznámení události, AutoCare na vaši žádost zajistí repatriaci vozidla a přepravu posádky zpět do ČR. V případě využití repatriace se zkracuje nárok na využití náhradní dopravy.

V případě poškození pneumatiky na vašem vozidle vám uhradíme její opravu. V případě, že pneumatiku není možné opravit, uhradíme vám pneumatiku novou. To vše až do výše limitu 2 000 Kč pro tuto službu.

VYZVEDNUTÍ VOZIDLA

Jakmile bude vaše vozidlo opravené, zajistíme vaši cestu pro jeho vyzvednutí.

ČR:
EVROPA: 10 000 Kč

V zahraničí se může hodit finanční rezerva, která pomůže řešit okamžité výdaje. Doručíme hotovost pro úhradu opravy či zaplacení pokuty.

Sjednejte si AutoCare ještě dnes

AutoCare je jediný program pojištění asistenčních služeb, který poskytuje řidičům nejvyšší plnění na trhu.

K čemu slouží autoasistence AutoCare

AutoCare je jedinečná služba pro majitele automobilů a přípojných vozidel do 3,5 t. včetně jejich posadky, kteří chtějí mít na cestách absolutní jistotu, že jejich nesnáze pomohou v jakékoliv situaci vyřešit opravdoví odborníci. Nehoda, porucha, defekt pneumatik, vybitá baterie nebo dokonce krádež vozu? Spolehněte se na nás.

Často kladené otázky

Pro sjednání pojištění potřebujete pouze údaje z malého technického průkazu vozidla, pro které bude služba AutoCare určena, a několik minut času – stačí vyplnit on-line objednávkový formulář, nebo zavolat na telefonní číslo 810 100 800.

Ano, určitě stihnete. Pokud si po vyplnění on-line objednávky vyberete platbu kartou, bude pojistná smlouva aktivní ihned s platností od zvoleného data. Nejbližší možný termín je +1 den od data sjednání. Jestliže platební kartu s povolenými on-line platbami nemáte nebo preferujete-li převod z účtu, zašlete nám prosím e-mailem kopii elektronického potvrzení provedení transakce (tato služba je již běžně součástí internetového bankovnictví) na adresu pojisteni@europ-assistance.cz a my Vám smlouvu zaktivujeme.

Originál pojistné smlouvy není třeba zasílat, za Váš souhlas se sjednáním pojištění asistenčních služeb AutoCare považujeme Vaši úhradu pojistného.

Uhradíte-li pojistné převodem na náš účet, bude Vám po připsání platby zaslána potvrzující SMS zpráva. Pokud z nějakého důvodu SMS neobdržíte, napište nám prosím na e-mail pojisteni@europ-assistance.cz a my Vám obratem sdělíme, zda jsme platbu obdrželi. Při úhradě služby platební kartou probíhá platba ihned.

Zobrazit více