You are here

Kdo jsme

Historie

V roce 2001 byla v Praze otevřena Europ Assistance Česká a Slovenská republika.

Asistenční centrála patří do druhé největší mezinárodní světové skupiny Europ Assistance Group. Již od roku 1963 poskytujeme služby klientům po celém světě. Nepřetržitě. 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

V současnosti více než 300 000 000 zákazníků po celém světě využívá asistenčních a pojistných programů Europ Assistance.

Poslání

Europ Assistance Česká a Slovenská republika je poskytovatelem komplexních asistenčních služeb a služeb likvidace pojistných událostí. Díky silnému mezinárodnímu zázemí a know-how skupiny nabízíme a poskytujeme naším zákazníkům komplexní specializovaná pojistná a servisní řešení šitá na míru potřebám klientů.

Při poskytování služeb využívá centrála Europ Assistance v Praze nejmodernější technologie Europ Assistance Group šité na míru potřebám klientů.

Kvalita komunikace, profesionální a pro-klientský přístup, nepřetržitá dostupnost, maximální péče o zákazníka, to vše jsou hlavní hodnoty a poslání Europ Assistance vyjádřené sloganem „You live we care“.

Kvalita

Europ Assistance Česká a Slovenská republika je držitelem certifikátů kvality ISO 9001:2009 a 27001:2014. Tyto certifikáty potvrzují správnost vnitřních procesů a vypovídají mimo jiné i o kvalitě poskytovaných služeb.

Ať se jedná o běžnou životní situaci či mimořádnou událost – náš tým je připraven kdykoliv poskytnout zákazníkům potřebnou pomoc či radu.

Cíle

Protože naší prioritou je osobní kontakt a zaměření se na pomoc našim klientům, zavazuje se Europ Assistance plnit Vaše požadavky kdekoli na světě, a to inovativním, zodpovědným a zcela individualizovaným způsobem.

  • Být na blízku
  • Stálé hodnoty
  • Inovace
  • Společenská a environmentální odpovědnost

ČAAS

Od roku 2008 je Europ Assistance členem České asociace asistenčních společností. EA byla jedním ze zakládajících členů a v roce 2012 se do skupiny připojila i dceřiná společnost ČP ASISTENCE. Více informací o asociaci na adrese: www.caas.cz/