You are here

Kariéra v EA

Jsme PROUDly!

Zajímá vás, jak to u nás vypadá?

 

Proč Europ Assistance?

 

  • Práce, která vás bude BAVIT
  • Práce, do které se budete TĚŠIT
  • Práce, která má SMYSL

 

 

 

 

...Europ Assistance je nejstarší asistenční službou na světě? Již v roce 1963 Pierre Desnos vymyslel koncept asistenčních služeb a založil společnost Europ Assistance. O čtrnáct let později počet klientů dosáhl desetimilionové hranice. V roce 1981 rozšířila Europ Assistance své aktivity i do zámoří a dnes jsme jednou z největších asistenčních služeb na světě a udáváme trendy v celém našem odvětví.

 

 

 

Co máme pro naše kolegy připraveno?

 

  • Nové moderní pracoviště přímo u metra Pankrác. Do našich nových prostor jsme se přestěhovali v říjnu roku 2014. Vše pro nás bylo kompletně zrekonstruováno a vybaveno tak, abychom se cítili co nejlépe. Raritou je naše relaxační místnost, kde máme živý mumifikovaný mech, fatboye a spoustu polštářků, dek a plyšáků.
  • Skvělý kolektiv. Jsme firma s přátelskou a otevřenou firemní kulturou. Každý je důležitou součástí našeho týmu, kde není nouze o legraci a zábavu.
  • Široká nabídka benefitů. Nabízíme mnoho od stravenek, přes firemní akce, flexibilní pracovní dobu, program Multisport, jazykové kurzy, kafetérii, příspěvky na penzijní a životní připojištění či posilovnu přímo v budově zdarma.

 

Jak se u nás roste?

 

 

…do oblasti rozvoje našich služeb a inovací zapojujeme i naše zaměstnance a jejich vlastí nápady? V minulých letech proběhl například český talent management program, ve kterém vybraní zaměstnanci pracovali na strategických inovačních projektech, které byly úspěšně zavedeny do praxe. Podobný program proběhl i v celosvětovém měřítku a zapojily se do něj všechny pobočky ve skupině Europ Assistance.

 

 

 

Chcete se dozvědět více?

Na tomto odkaze naleznete podrobné informace o našich produktech i klientech.

Na tomto odkaze naleznete všechna naše volná pracovní místa.

 

Nevybrali jste si? Máte jinou představu? Dejte nám i tak o sobě vědět na jobs@europ-assistance.cz.